KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15899066

nr 1589 9066

Anna Mizak

(f. 1939), Sverige

Grafiskt blad, "Fram". Signerad, numrerad 33/107. Bildmått: 17x14cm. Bladets mått: 29x25cm

Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 januari 2024
kl 18:06:38

18/12 23:30:50 1      100 kr
8/1 18:01:39 2      Vinnande bud

Anna Mizak

Läs mer om Anna Mizak